Produkt

Seria EBP Spina e Ndalimit e papritur

I përshtatshëm për përdorim në zonat e gazit të rrezikshëm të gazit IIA, IIB, IIC Shpërthimi 1 dhe zona2.
Pluhuri i djegshëm IIIA, IIIB, IIIC zona 21 dhe zona 22
Kodi IP: 1P66
Temperatura e ambientit: -60≤ Ta ≤ + 100
Ex-Mark: Ish db IIC Gb, Ish eb IIC Gb, Ish tb IIIC Db IP66.
Certifikimi ATEx. Nr .: EPT 19 ATEx 3170U
Certifikata IECEx. Nr .: IECEx EUT 18.0033U
Certifikata EAC CU-TR. Nr .: RU C-CN.AЖ58.B.00232 / 20


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Kodi i modelit

1

Standardi i Pajtueshmërisë

IEC 60079-0: 2011, IEC 60079-1: 2014, IEC 60079-7: 2015, IEC 60079-31: 2013
EN 60079-0: 2012 11 A11: 2013, EN 60079-1: 2014, EN 60079.-7: 2015, EN 60079-31: 2014

Tabela e përzgjedhjes

2 3 图片4 5


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni