Produkt

Seria BZD130 Ndriçimi LED i papritur nga shpërthimi

I përshtatshëm për përdorim në zonat e gazit të rrezikshëm të gazit IIA, IIB, IIC Shpërthimi 1 dhe zona2.
Pluhuri i djegshëm IIIA, IIIB, IIIC zona 21 dhe zona 22
Kodi IP: 1P66
Ex-Mark: Ish db IIC T5 Gb, Ish tb IIIC T95 ℃ Db.
Certifikimi ATEx. Nr .:LCIE 17 ATEX 3062X
Certifikata IECEx. Nr .: IECEx LCIE 17.0072X
Certifikata EAC CU-TR. Nr .: RU C-CN.AЖ58.B.00192 / 20


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Kodi i modelit

BZD130(1)

Tabela e përzgjedhjes

10
Standardi i Pajtueshmërisë
IEC 60079-0: 2011, IEC 60079-1: 2014, IEC 60079-31: 2013
EN 60079-0: 2012 + A11: 2013, EN 60079-1: 2014, EN 60079.-31: 2014

Parametrat teknikë
Efikasiteti i dritës: 20120lm / W
Faktori i fuqisë:> 0,95
Temperatura e ngjyrës: 5500K ~ 6500K
Indeksi i paraqitjes me ngjyra: Ra> 75
Kodi IP: IP66
Rezistenca ndaj korrozionit: WF2
Temperatura e ambientit: -40 ℃ ≤Ta≤ + 55

Përmasat dhe fotometria

BZD130(2)

Përmasat e skicës dhe zhurmës

BZD130(3)
BZD130(4)BZD130(6)BZD130(5)


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni