Produkt

Seria ESL100 Aparati i sinjalit dhe alarmit i paprekshëm

I përshtatshëm për përdorim në zonat e gazit të rrezikshëm të gazit IIA, IIB, IIC Shpërthimi 1 dhe zona2.
Pluhuri i djegshëm IIIA, IIIB, IIIC zona 21 dhe zona 22
Kodi IP: IP66
Ish-Marku:
Ex de ib IIC T6 Gb, Ex tb IIIC T80 ℃ Db.
II 2G Ex de ib IIC T6 Gb, II 2D Ex tb IIIC T80 ℃ Db.
Certifikimi ATEX. Nr.: ECM 18 ATEX 4868


Detaje të Produktit

FAQ

Etiketat e produkteve

Kodi i modelit

1

Karakteristikat

2

Standardi i Pajtueshmërisë

EN60079-0: 2012 + A11: 2013, EN60079-1: 2014, EN60079-7: 2015, EN60079-11: 2012, EN60079-31: 2014
Parametrat teknikë

Tensioni i vlerësuar: AC36 / 110 / 220V, 50 / 60HzDC12 / 24 / 36V
Llamba: LED
Fuqia e llambës: .52.5W
Fuqia e vlerësuar: ≤5W
Intensiteti i zërit: d90dB
Frekuenca e strobeve: 150 herë / min
Rezistenca ndaj korrozionit: WF1
Hyrjet e kabllove: G1 / 2 ″, G3 / 4 ″ (varëse 3)
Diametrat e jashtëm të kabllove: φ6mm ~ 10mm, φ9mm ~ 14mm (varëse3).

Përmbledhje dhe dimensionet e montimit

3 4 5


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni